Untitled Document
 
  Ana Sayfa  >  KM 0  
 
 
Km.0 Dış Ticaret Eğitimi

 
 
Odamız tarafından yürütülen KAYSO GLOBAL- Kayseri Sanayi Odası'nın Uluslararasılaşma Hizmetlerinin Geliştirilmesi Projesi kapsamında İspanyol ortağımız Zaragoza Ticaret ve Sanayi Odası ile yürütmekte olduğumuz çalışmalar çerçevesinde uluslararasılaşma alanındaki iki yeni hizmet transfer edilmiştir.
 
Transfer edilen hizmetlerden biri olan “Km.0-Adım Adım Uluslararasılaşma İşlemleri” dış ticaret işlemlerine başlayabilmek için gerekli ilk adımları öğrenmek isteyen firmalar veya ilk uluslararası ticari faaliyetlerini gerçekleştirecek ancak bu işlemler için yeterli tecrübe ve bilgi sahibi olmayan firmalarımıza yönelik tasarlanmış bir eğitim programıdır.
 
“Km.0” ihracat/ithalat prosedürleri ile ilgili teknik ve pratik bilgilerin yanı sıra dış ticaret işlemlerinde sürece dâhil olan maliyetler hakkında da bilgiler sunacak olan ortalama 2,5 saatlik ücretsiz bir eğitim programıdır.
 
Eğitimin yanı sıra her katılımcıya uluslararası ticarete başlamayı öngördüğü bir adet ürün için ilgili ülkeye yapacağı ihracatta kullanacağı gümrük işlemlerinden hazırlaması gereken evraklara; alınması gereken izin ve belgelerden dikkat edilmesi gereken hususlara kadar pratik bilgiler içeren “Pazara Erişim Raporu” sunulacaktır.
 
Km.0 programı hakkındaki detaylı bilgilere aşağıda yer alan tanıtım broşüründen ulaşılabilmektedir.
 
Km.0 eğitim programı her ay ilan edilecek olan tarih ve saatlerde Kayseri Sanayi Odası Hizmet Binasında gerçekleştirilecektir. Her eğitim programı en fazla 15 katılımcı ile gerçekleştirilecek olup katılımcılar başvuru sırasına göre belirlenmektedir.   
 
 
 
Başvurunuz akabinde eğitim programı ve hazırlanacak olan rapor hakkında detaylı bilgileri paylaşmak üzere Odamız uzmanları firma temsilciniz ile irtibata geçeceklerdir.

  İlgili Başlıklar
Km.0 Dış Ticaret Eğitimi
 
   
 
  ETKİNLİK TAKVİMİ
23 Ocak 2018
Pz Sa Ça Pe Cu Ct Pa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
 
Untitled Document